BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Güldiker Mobilya Sanayi Limited Şirketi, 1985 yılında, Adana da kurulmuştur. 1995 yılında başlatmış olduğu markalaşma sürecinde “Assara” markası tescil ettirilmiştir. Assara ailesi olarak hedeflerimize vaktinden önce ulaşmanın verdiği mutluluk ve hızla, müşterilerimizin siparişlerine daha iyi cevap verebilmek, daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak adına 15.000 m2 kapalı alan, 5.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 20.000 m2 alana sahip fabrikamızda Alman ve İtalyan menşeli makine parkuruyla, üretim yapılmaktadır. Konfor, kalite ve özgünlük arayışından daha ileri gelen tutkusuyla misafirlerine lüks bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Assara; değişen dekorasyon trendlerini de göz önünde bulundurarak her yeni günde aynı inanç ve kararlılıkla yaşam alanlarına güçlü konseptler katmaktadır. Yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, koltuk takımlarıyla birlikte tüm yaşam alanlarının enerjisine uygun sehpa ve aksesuar tasarımlarını, tüm dünyanın beğenisine sunmaktadır. Güven, kalite ve estetiği belirleyici unsur olarak kurum kültürüne entegre eden Assara; gelişmiş teknolojileri ve güncel trendleri harmanladığı üretim felsefesiyle birlikte dünya markası olma yolundaki emin adımlarını, kararlılıkla atamaktadır.

Paylaş!

Misyonumuz

Yaşam alanlarında özgün, seçkin ve konforlu bir tasarım geleneği var etmek. Aynı zamanda beslediği geleneğin; kaynaklarının ve değerlerinin korunmasında öncü marka imajıyla hareket etmek.

Vizyonumuz

Assara’nın felsefesi kendi iç dinamiklerinde tutarlı bir organizasyon içermektedir. Doğru çaba, doğru hedef ve doğru inanç üzerine inşa edilmiş olan bu felsefe; Türkiye mobilyasının dünyanın tüm coğrafyalarında sadık bir marka elçisi olmak üzerine kurgulanmıştır. Etik ticari kaygılarıyla güç birliği içerisinde olduğu iş ortaklarının memnuniyetini önceleyen Assara; misafiri olduğu her eve konforu ve kaliteyi taşımayı güçlü bir değer olarak tanımaktadır. Assara; her kreasyonunda özgünlüğü ve konforu esas alarak üretim sürecine başlarken gerek satın alma öncesindeki süreci gerekse satın alma sonrasındaki hizmeti misafirleri için mümkün olduğunca çözüm odaklı kılarak güven esaslı bir marka kimliğinin sorumluluğu taşımaktadır.

KREATİF EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Tasarımcılarımız

İçindeki sanatçı ruhuna engel olamayanların köşesi

Cenkay Çakır

Harun Özler

Nesil Çınar

Hakan Önel

Gökhan Tuğrul

1966'DAN BERİ

37 yıldır sizin için tasarlıyor ve üretiyoruz.

1985
'DEN BERİ
50
İŞ ARKADAŞI
24
ÜRÜN MODELİ
5
SATIŞ NOKTASI

Kalite Politikası

Kalite politikamız gereği sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda imalat sürecimizdeki verimliliği arttırma çalışmaları yürütüyoruz. Başladığımız her projeyi zamanında, üst düzey tekniklerle istenen kalite sınırları içerisinde eksiksiz tamamlamak birincil amaçlarımızdan. Satış sırası ve sonrasındaki hizmetlerimizde memnuniyeti, tüketici ihtiyaçları mutluluğu ve huzurunu ön planda tutan Assara, aynı zamanda ürünlerini Türkiye ve dünya mobilya pazarında başarılı ve çözüm odaklı bir şekilde sizlerle buluşturmaya devam ediyor.